Marta Jasińska

Marta Jasińska

marta@koloseum-nieruchomosci.pl

Marta Jasińska


Dyrektor Oddziału Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania, domy) Trener - Szkoleniowiec


534 301 700 marta@koloseum-nieruchomosci.pl
Zobacz moje oferty
Julita Frankowska

Julita Frankowska

julita@koloseum-nieruchomosci.pl

Julita Frankowska


Manager Zespołu Sprzedażowego Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania)


730 000 591 julita@koloseum-nieruchomosci.pl
Zobacz moje oferty
Danielewska Anna

Danielewska Anna

anna.danielewska.koloseum@gmail.com

Danielewska Anna


Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja zawodowa nr: 14433 Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania, domy, lokale użytkowe)


730 004 149 anna.danielewska.koloseum@gmail.com
Zobacz moje oferty
Maria Będlin

Maria Będlin

maria@koloseum-nieruchomosci.pl

Maria Będlin


Specjalista Ds. Nieruchomości ( domy, mieszkania)


730 003 272 maria@koloseum-nieruchomosci.pl
Zobacz moje oferty

Klasa Kamila

Klasa Kamila

kamila.koloseum@gmail.com

Klasa Kamila


Specjalista Ds. Nieruchomości ( mieszkania)


730 106 967 kamila.koloseum@gmail.com
Zobacz moje oferty
Adriana Dworak

Adriana Dworak

ada@koloseum-nieruchomosci.pl

Adriana Dworak


Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Licencja zawodowa nr: 20083


694 576 771 ada@koloseum-nieruchomosci.pl
Zobacz moje oferty

Tadeusz Zakierski

tadeusz.koloseum@gmail.com

Tadeusz Zakierski


Doradca ds. Nieruchomości


733 444 306 tadeusz.koloseum@gmail.com
Zobacz moje oferty

Magdalena Zwierska

magdalena.koloseumtorun@gmail.com

Magdalena Zwierska


Doradca ds. Nieruchomości


608 425 684 magdalena.koloseumtorun@gmail.com
Zobacz moje oferty

Grażyna Kierońska

grazyna.koloseumtorun@gmail.com

Grażyna Kierońska


Doradca ds. Nieruchomości


795 730 721 grazyna.koloseumtorun@gmail.com
Zobacz moje oferty

Koloseum Nieruchomości

agata.koloseumtorun@gmail.com

Koloseum Nieruchomości


Doradca ds. Nieruchomości


881 444 367 agata.koloseumtorun@gmail.com
Zobacz moje oferty

Monika Judkowiak

monikajudkowiak.koloseumtorun@gmail.com

Monika Judkowiak


Doradca ds. Nieruchomości


575 888 378 monikajudkowiak.koloseumtorun@gmail.com
Zobacz moje oferty

Sławomir Sztuba

biuro@netapi.pl

Łukasz Kłosiński

biuro@koloseum-nieruchomosci.pl