OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Pokoi: 3
  Łazienki: 2
  Piętro: 3
  Kuchnie: 1

  W budynku: Apartamentowiec

  Stan kuchni: Bardzo dobry
  Stan łazienki: Bardzo dobry
  Okna: PCV
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Jasna
  Balkon: Balkon

  Liczba pięter: 4
  Rok budowy: 2012
  Budynek: Apartamentowiec

OPIS

Mieszkanie o powierzchni 69,39 znajduje się na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Retkinia.
Nieruchomość składa się z przedpokoju o pow. 8,71 m2 w którym znajdują się 2 szafy w tym jedna w zabudowie, wc o pow. 1,80 m2 wyposażone (zabudowa),łazienka o pow. 3,70 m2 wyposażona- wanna +prysznic, pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 29,22 m2, pokój I pow. 14,25 m2, pokój II pow. 11,71 m2, oraz balkonu skierowanego na patio z ekspozycją południową.
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska wydzielona w pomieszczeniu na piętrze -1 o powierzchni 2,15m2
Dodatkowo możliwość zakupu mieszkania razem z garażem zlokalizowany na parterze budynku (18,9m2) z automatyczną bramą, oświetleniem, gniazdkiem. Oprócz miejsca na swoje rzeczy i samochód można parkować drugim autem przed garażem. Własność na podstawie aktu notarialnego – odrębna własność, oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym (hala garażowa) usytuowane w dogodnym miejscu gdzie łatwo się wjeżdża i wyjeżdża.Dodatkowa komórka lokatorska wynajmowana od wspólnoty w tej samej klatce w piwnicy 2,5m2
Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana z dobrym dojazdem do centrum, lotnisko, w pobliżu sklepy. Blisko do przedszkola, szkoły, żłobków.
Do zobaczenia
Magdalena Kuliberda tel: 884791222

Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO!!!:
- doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości
- transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik!!!
- posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 PLN w ERGO HESTIA S.A.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt