OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Dach: Dwuspadowy
  Piwnica
  Ogrzewanie: C.O. gazowe
  Dojazd: Asfalt
  Pokrycie: Blacha
  Okna: PCV
  Poddasze: Użytkowe do adaptacji

  Ogrodzenie
  Powierzchnia dz: 240 m2

  Pokoi: 8
  Łazienki: 3
  Piętro: 2
  Kuchnie: 2

  Pow. użytkowa: 300 m2
  Rok budowy: 1958

OPIS

KOLOSEUM POLECA!

Do sprzedania piętrowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 300m2!

Dom posiada niezliczone możliwości zaadaptowania wnętrza oraz modyfikacji ścian, z racji tego, że posiada on wewnątrz jedną ścianę nośną.

Każdy poziom rozdziela klatka schodowa dzięki której nieruchomość można przystosować do prowadzenia działalności gospodarczej lub zamieszkania przez kilka rodzin.

W ostatnich latach został wykonany remont piwnicy, parteru oraz piętra, gdzie dodatkowo wymienione zostały wszystkie instalacje (hydraulika, elektryka oraz ogrzewanie)

Wysokość pięter to 3m, a piwnicy 2,4m.

Na tyłach domu, ślepa, wykończona kostką uliczka, bez ruchu osób niepożądanych.

DANE TECHNICZNE:
Piwnica - (70m2) składa się z dwóch pokojów (22m oraz 12m) z możliwością stworzenia jednego, samodzielnego pokoju (20m), 3 pomieszczeń gospodarczych (4m, 4m, 2m), łazienki, korytarzy (6m)

Parter - salon połączony z półotwartą kuchnią o powierzchni 42m2, sypialna (10m2), pokój/garderoba (9m), łazienka (5m2) oraz przedpokoju.

Piętro - składa się z czterech osobnych pokoi (24m2, 18m2, 10m2, 10m2), łazienki (4,5m2), przedpokoju oraz balkonu

Drugie piętro/Poddasze - (76m2) aktualnie jest po niezagospodarowana przestrzeń wykorzystywana jako strych. Istnieje możliwość stworzenia kolejnych 4 pomieszczeń z łazienka. Poddasze posiada wszystkie media.

Ogród przeszedł odświeżenie. Posiada system nawadniania. Jest to jeden z nielicznych ogródków, który pozwala na odpoczynek bez nieznajomych przechodniów.

LOKALIZACJA:
Dom znajduje się w spokojnej okolicy na pograniczu Bielan i Żoliborza w sąsiedztwie niskiej zabudowy w otoczeniu Parku Kellera oraz Lasu Bielańskiego.

W pobliżu kawiarnie, restauracje, nowa przychodnia, kościół, teatr, kino, poczta, punkt DPD, paczkomaty, sklepy, Rossmann, basen, siłownia, park linowy, Park Kaskada, Prochownia Żoliborz, żłobki, przedszkola, podstawówka, liceum i wiele innych.

KOMUNIKACJA:
Nieruchomość położona jest w bliskim pobliżu Metra Marymont (2 przystanki autobusem) oraz Metra Słodowiec (7 min spacerem).Maciej Cydzik
Doradca ds. Nieruchomości

kom. +48 733 833 318

Maciej.koloseum@gmail.com


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt