OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 5
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 2
  Łazienki: 1

  Własność: Własność
  W budynku: Apartamentowiec

  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Balkon: Taras
  Stan instalacji: Nowa
  Stan kuchni: Bardzo dobry
  Stan łazienki: Bardzo dobry
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: PCV
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Jasna, oddzielna
  WC osobno: Nie

  Budynek: Apartamentowiec
  Materiał bud.: Cegła
  Liczba pięter: 7
  Głośność: Cicho

  Internet

OPIS

Etiuda apartamentowiec !! Do sprzedania 2-pokojowe 5 m2 mieszkanie z tarasem na ulicy Rewolucji w apartamentowcu Etiuda, obok Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego. Apartament na 5 piętrze z windą w 7-piętrowym budynku z ochroną, monitoringiem, teren zamknięty, zielone patio oraz plac zabaw.
Mieszkanie w pełnym rozkładzie, z oknami PCV o wystawie północnej i południowej. Zakup miejsca postojowego w garażu podziemnym na własną rękę.

Mieszkanie o wysokim standardzie, z umeblowaniem, bez nakładów finansowych. Na ścianach gładź, na podłogach klon kanadyjski i gres. Salon o powierzchni 21 m2 z wyposażeniem: rozkładany narożnik z funkcją spania, 2 pojemne komody, ława ze szklanym blatem, regał, szafa, rozkładany stół 10 osobowy, który może też pełnić funkcje biurka, oraz fotel biurowy i lampa stojąca. Kuchnia duża i oddzielna z miejscem na poranną kawę Wysokiej jakości sprzęty. Sypialnia 10 m2, wyposażona w duże rozkładane łózko, szafę, biurko, komodę, półki.

Luksusowa łazienka z narożną wanną. Zabudowana, bardzo przestronna szafa. Nadbudowa z płyt kartonowo-gipsowych, dla pięknego efektu podświetlenia wanny i lustra. Hiszpańskie kafle najwyższej jakości.


Serdecznie zapraszam na prezentację!
Pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Kontakt: Karolina Kawulska
Doradca ds. Nieruchomości
nr kom. 533666203,
e-mail: karolinakawulska.koloseum@gmail.com

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność


KONTAKT

Kontakt