OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Do remontu
  Piwnica
  Garaż
  Ogrzewanie: C.O. gazowe
  Dojazd: Asfalt
  Okna: Drewniane
  Poddasze: Użytkowe

  Powierzchnia dz: 1555 m2

  Pokoi: 5
  Piętro: parter

  Pow. użytkowa: 170 m2

OPIS

Opis szczegółowy:

Przedstawiam na sprzedaż dom z pięknie utrzymanym ogrodem ze starodrzewem w ładnej i cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej, w pobliżu kolejki WKD. Działka ze znajdującym się na niej domem jest ostatnią częścią przedwojennego majątku „Folwark Komorów".

Działka ma powierzchnię 1555 m2 i kształt prostokąta o wymiarach: 29 x 55 m. Powierzchnia całkowita domu 225 m2 (ok. 170 m2 pow. mieszkalnej oraz 30 m2 piwnica i 20 m2 garaż ). Dom jest podpiwniczony w części.

Dom był pierwotnie zbudowany w latach 20-stych z bali dębowych , po wojnie został obudowany cegłą wapienną i otynkowany, był kilkukrotnie remontowany ( w latach 80 i 2011r). Dach pokryty blacho-dachówką.

Dom ma wszystkie media: woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz, telefon, centralne ogrzewanie na gaz. Dodatkowo w domu znajdują się dwa czynne, stare piece kaflowe. Wnętrza domu wysokie i bardzo klimatyczne.Wysokość pomieszczeń: 2,80 m na parterze i 2.60 m na I piętrze.

Układ pomieszczeń : parter : korytarz oraz duży hol 12 m2, ubikacja 1,30 m2, łazienka 5.10 m2, spiżarka , salon 34,6 m2, pokój 24,20 m2, kuchnia 22,4 m2, weranda 20 m2.

piętro:2 pokoje (19 m2 i 25,4 m2), korytarz, poddasze, strychy.

Ogród pięknie utrzymany, starodrzew, sosny ponad 100-letnie , krzewy, dużo zieleni.

Okolica willowa, spokojna, zadbana, prestiżowa, sąsiedztwo bardzo spokojne. W pobliżu: szkoły (od podstawowej do gimnazjum), przedszkola, przychodnia zdrowia, apteka, sklepy, kościół , nowoczesny plac zabaw dla dzieci, do stacji kolejki WKD 7 min pieszo.
Miasto ma bardzo dobrą infrastrukturę i wysoki poziom szkół.
Dobry dojazd do Warszawy, ok. 5 km do autostrady i południowej obwodnicy ok. 7 km (węzeł Sokołów), 30 min kolejką WKD do stacji Warszawa Centralna

Serdecznie zapraszam na prezentację!

--
Anna Dzięcioł
Doradca ds. Nieruchomości

kom. +48 790 666 093
anna.koloseumwawa@gmail.com


Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt