OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 2
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 3
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Balkon: Balkon
  Stan instalacji: Dobra
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: Drewniane
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Budynek: Blok
  Głośność: cicho-umiarkowanie

OPIS

Polecam!

Stylowy 3-pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Burakowskiej obok Arkadii (na styku trzech dzielnic: Śródmieście, Żoliborz, Wola).

Wspaniała lokalizacja umożliwia dogodny dojazd w każde, miejsce stolicy - metro (Dworzec Gdański), tramwaje, autobusy (Rondo Radosława).
Dodatkowo umiejscowienie nieruchomości zapewnia pełną infrastrukturę i liczne atrakcje: sklepy m.in. C.H. Arkadia i D.M. Klif, szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, teatr, restauracje, basen, kluby sportowe, parki i tereny zielone, sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych.

Mieszkanie zostało wykończone w stylu "Glamour" z najwyższej klasy materiałów.

Kuchnia została wyposażona we flagowe sprzęty wiodących na rynku producentów, takich jak: Samsung (kolekcja Top Chef), Gorenje, czy Bosch.

W Łazience znajdują się płytki firmy Tubądzin z kolekcji Macieja Zienia oraz duża pojemna szafa, która ukrywa w sobie miejsce na pralkę i suszarkę oraz mnóstwo dobrze zorganizowanej przestrzeni (podświetlane szuflady i półki).

Większość mebli znajdujących się w mieszkaniu została wykonana na wymiar.

Dodatkowo w salonie i łazience zostały wymienione grzejniki na bardziej stylowe zachowując przy tym pełną zdolność grzewczą.

W mieszkaniu znajduje się świetna garderoba, zabudowana szafami na wymiar do samego sufitu.

Do mieszkania przynależy wygodne miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 45.000 zł oraz pomieszczenie gospodarcze w cenie 15.000 zł.


Kontakt: Łukasz Kłosiński: 730 003 458 Licencja zawodowa nr: 19837

więcej naszych ofert na stronie: www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt