OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 2
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 3
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: Własność
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Balkon: Balkon
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: PCV
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Rok budowy: 2001
  Budynek: Blok
  Materiał bud.: Cegła
  Liczba pięter: 3
  Głośność: cicho-umiarkowanie

OPIS

Polecam!

Polecamy na sprzedaż ciche, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie (63 m2) przy ul. Makolągwy, na Ursynowie. Świetna lokalizacja - rekreacja ( Jeziorko Imielińskie, tereny zielone, parki), edukacja ( żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, SGGW), komunikacja miejska ( autobusy, metro).

Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze, 3 piętrowego budynku z 2001 roku. Budynek zadbany, po remontach z domofonem i windą.

Układ pomieszczeń:

- Salon - 23,48 (m2)
- Widna kuchnia - 6,34 (m2)
- Sypialnia 1 - 10,36 (m2)
- Sypialnie 2 - 10,02 (m2)
- Łazienka - 5,26 (m2)
- Garderoba - 3,70 (m2)

- Korytarz - 3,5 (m2)

Mieszkanie przeszło generalny remont. Po remoncie nie było zamieszkane. Drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe, ogrzewanie i ciepła woda miejskie.

Metro Stokłosy - 2 przystanki lub 15 min. spacerem, komunikacja miejska ( autobusy). Trasa S2 zapewniają szybki dojazd do wszystkich dzielnic.


Kontakt: Łukasz Kłosiński: 730 003 458 Licencja zawodowa nr: 19837

więcej naszych ofert na stronie: www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt