OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 2
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 2
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: Własność
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Balkon: Balkon
  Stan instalacji: Dobra
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: PCV
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Rok budowy: 2015
  Budynek: Blok
  Materiał bud.: Mieszany
  Liczba pięter: 3
  Głośność: cicho-umiarkowanie

  Czynsz Administr.: 370.00 zł

OPIS

Polecam!

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,7 m2, 2 pokoje, duży (8m2) balkon, II piętro w 3piętrowym budynku, kupione w 2015 r. od dewelopera APM, osiedle "Bluszczańska", położone w dzielnicy Mokotów (Mokotów dolny), przy ul. Batalionu AK Karpaty 3 (w pobliżu ul. Bluszczańska, Bartycka i tzw. Czerniakowska bis).
Mieszkanie znajduje się w cichej i bezpiecznej okolicy, w pobliżu zielonych terenów przy Wiśle, 5min spacerem na Kopiec Powstania, 15min spacerem do Łazienek, doskonale skomunikowane z centrum - 10/15min autobusem + nowe linie komunikacyjne przy nowej czerniakowskiej bis, 20min autobusem do metra Pole Mokotowskie. Dobra infrastruktura rowerowa.
Osiedle zamknięte, strzeżone, z dużym, zielonym patio, na którym znajduje się plac zabaw, ławki do siedzenia oraz liczne nasadzenia.

Mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym m.in. z uwagi na bliskość śródmieścia, w okolicy powstają także pierwsze budynki biurowe - Sielce, przy ul. van Bethovena,ul. Bobrowiecka.

Mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim, jasne, przestronne, ustawne. Wyposażone w wysokiej klasy sprzęt |AGD oraz umeblowane. Niski czynsz, ok. 370,00 zł/mies.


Kontakt: Łukasz Kłosiński: 730 003 458 Licencja zawodowa nr: 19837

więcej naszych ofert na stronie: www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt