OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Ogrzewanie: C.O. gazowe
  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Dojazd: Asfalt
  Dach: Kopertowy
  Pokrycie: Dachówka
  Elewacja: Tynk
  Okna: Drewniane
  Poddasze
  Garaż

  Powierzchnia dz: 1200 m2

  Piętro: parter
  Pokoi: 6
  Kuchnie: 1
  Łazienki: 3

  Rok budowy: 2018

OPIS

Opis:
Oferujemy Państwu piękny ,przestronny dom w Solcu w pobliżu Konstancina .Nieruchomość wybudowana została w 2018 roku z wielką dbałością z przeznaczeniem dla najbliższej rodziny. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest funkcjonalnie zaprojektowany układ pomieszczeń, dzięki czemu uzyskano obszerną, otwartą strefę dzienną, łączącą kuchnię, jadalnię i salon. Na parterze zaplanowano również gabinet, łazienkę i saunę. Całość dopełnia piękny taras wychodzący na ogród oraz wygodny, dwustanowiskowy garaż. Piętro to małżeńska sypialnia z przynależną łazienką i garderobą, trzy oddzielne sypialnie oraz dwie łazienki. Docelowo posiadłość wykończona będzie w dębowy parkiet w salonie, wysokiej klasy ceramikę na pozostałych podłogach, schody wykończone drewnem, łazienki i kuchnie. W tym momencie przyszły właściciel może jeszcze wprowadzić zmiany ,według własnych sugestii!
Nieruchomość posiada zagospodarowaną, ogrodzoną działkę, zamkniętą bramą sterowaną na pilota. Do działki doprowadzone są wszystkie media oraz szerokopasmowy internet. Dojazd do nieruchomości zapewniony jest drogą asfaltową.
Po wykończeniu posiadłości istnieje możliwość jej wynajęcia z prawem pierwokupu .Przewidziana kwota to ok 9900 zł

W skład domu wchodzi
PARTER
- salon z jadalnią i kuchnią
- łazienka
- pokój
- pomieszczenie gospodarcze
- garaż
- taras
PIĘTRO
- 4 pokoje
- 2 łazienki
- garderoba
- toaleta
- przedpokój
- balkon
Lokalizacja

Posiadłość mieści się w Solcu spokojnej i cichej części Konstancina

Komunikacja:
Własna ,500m linie autobusowe.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prezentację! :-)

Katarzyna Borkowska
Doradca ds. Nieruchomości
Tel.: 884683222
katarzynaborkowska.koloseum@gmail.com

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt