OPIS SZCZEGÓŁOWY


    Powierzchnia dz: 400 m2

    Piętro: parter
    Pokoi: 4

OPIS

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony blisko Kielc. Na południowym zboczu wzniesienia i pograniczu Domaszowic ,Woli Kopcowej i Cedzyny Góry. Budynek ma dobrze przemyślany układ pomieszczeń zgodnie z obecnym ergonomicznym i minimalistycznym trendem w budownictwie. Szczególnie poddasze z trzema równymi i wysokimi sypialniami oraz garderobą ,pralnią i dużą łazienką. Hole w kwadracie, dobrze skomunikowane ,z łatwym dostępem do każdego pomieszczenia bez zbędnych metrów. Powierzchnia domu 150 m z garażem. Cena za budynek na działce 400 m w stanie surowym zamkniętym z elewacja ,oknami i kostka brukową. Wszystkie media, kanalizacja, prąd, woda. Sugerowane źródło ciepła to Pompa Ciepła lub gaz. Budynek powstaje na działce w kompleksie 3 działek które tworzą malutką ogrodzoną enklawę z wspólna bramą. Teren ogrodzony z bramą na pilota. Dojazd do galerii echo 4/5 minut ,szkoła w Woli Kopcowej 2/3 min, szkoła w Cedzynie 2/3 min, Żłobek w Cedzynie 3 min. Żłobek obok Word 2/3 min.

Szacunkowa wartość domu w pełni wykończonego według obecnych cen wynosi jakieś 1 000 000 PLN

Zadzwoń i umów się na prezentację!

Marta Mucha-Walęzak
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami
Tel. 883 201 431
e-mail: mmuchawalezak.kolosem@gmail.com
Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Dlaczego warto z nami współpracować?

*** Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości o zasięgu ogólnopolskim.
*** Mamy na koncie kilka tysięcy sfinalizowanych z sukcesem transakcji.
*** Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
*** Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne warunki finansowe.
*** Przeprowadzamy bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.
*** Pomagamy w negocjacjach i ustaleniu ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
*** Wiemy na co zwrócić uwagę i gdzie mogą pojawić się problemy/ "niespodzianki prawne".
*** Służymy wsparciem w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia .
*** Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy atrakcyjne dla nich oferty, a sprzedającym pomagamy znaleźć odpowiedniego nabywcę ich nieruchomości.
*** To my inwestujemy swój czas, umiejętności oraz doświadczenie abyś Ty mógł przeznaczyć go na to co naprawdę ważne.

*** Jesteśmy największym w Polsce Biurem Nieruchomości z Oddziałami Własnymi oraz mamy miejsce nr 1 wśród Listy Polecanych Biur Nieruchomości serwisu OTODOM: https://www.otodom.pl/firmy/biura-nieruchomosci/
oraz portali GRATKA.PL i MORIZON.PL ***

***Zostaliśmy również Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości Gold 2021, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2020, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2020, Orły Nieruchomości 2019 - Wybór Klientów oraz Orły Nieruchomości Gold 2019.***Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.

KONTAKT

Kontakt