OPIS SZCZEGÓŁOWY


    Powierzchnia dz: 741 m2

    Piętro: parter
    Pokoi: 4

OPIS

Sprzedam nieruchomość w Piekoszowie. Dom nie sprzedaje deweloper i nie jest zrobiony najtańszą technologią w celu osiągnięcia jak największego zysku. Dom budowany dla siebie i swojej rodziny i wszystko co było robione jest wykonanie porządnie, dokładnie a materiały do wykonania są bardzo dobrego pochodzenia i bardzo dobrej jakości od systemów kominowych po folie pod dach. 

Dom o nazwie Z49 ze studia projektowego Z500. Dom wykonany z betonu komórkowego H+H, dach przykryty dachówką ceramiczną Creaton,kominy wykonane z cegły klinkierowej, w środku wykonana jest instalacja elektryczna oraz tynki oraz hydraulika. Okna typu premium(Michalski) trzy szybowe w kolorze antracyt, drzwi wejściowe antywłamaniowe Gerda, brama garażowa Gerda na pilot z automatem Sommer (drzwi i brama są osłonięte folią na zdjęciu). Posiadłość z przodu jest ogrodzona z pustaka łupanego, brama automatyczna z napędem Nice,
Działka o powierzchni 741m uzbrojona w pełne media. Posiadłość położona w Piekoszowie na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, wykostkowana droga dojazdowa oraz chodnik wokół. 11km od centrum Kielc.

Zadzwoń i umów się na prezentację!

Zapraszam do kontaktu

Edyta Sidło
Dyrektor Oddziału Koloseum Nieruchomości w Kielcach
Działająca na podstawie licencji Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami - Licencja nr 19837
Tel. 535-400-351
e-mail: edytasidlo.koloseum@gmail.com(900 m)
Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.

Dlaczego warto z nami współpracować?

*** Jesteśmy sprawdzonym biurem nieruchomości o zasięgu ogólnopolskim.
*** Mamy na koncie kilka tysięcy sfinalizowanych z sukcesem transakcji.
*** Każda transakcja objęta jest ochroną ubezpieczenia, co zdejmuje z klienta ryzyko poniesienia straty finansowej.
*** Współpracujemy z kancelarią notarialną, która specjalnie dla naszych klientów oferuje preferencyjne warunki finansowe.
*** Przeprowadzamy bezpłatną wycenę wartości nieruchomości.
*** Pomagamy w negocjacjach i ustaleniu ceny adekwatnej do wartości rynkowej.
*** Wiemy na co zwrócić uwagę i gdzie mogą pojawić się problemy/ "niespodzianki prawne".
*** Służymy wsparciem w otrzymaniu najkorzystniejszych warunków kredytowania nieruchomości oraz jej ubezpieczenia .
*** Na zlecenie naszych klientów wyszukujemy atrakcyjne dla nich oferty, a sprzedającym pomagamy znaleźć odpowiedniego nabywcę ich nieruchomości.
*** To my inwestujemy swój czas, umiejętności oraz doświadczenie abyś Ty mógł przeznaczyć go na to co naprawdę ważne.

*** Jesteśmy największym w Polsce Biurem Nieruchomości z Oddziałami Własnymi oraz mamy miejsce nr 1 wśród Listy Polecanych Biur Nieruchomości serwisu OTODOM: https://www.otodom.pl/firmy/biura-nieruchomosci/
oraz portali GRATKA.PL i MORIZON.PL ***

*** Jesteśmy największym w Polsce Biurem Nieruchomości z Oddziałami Własnymi oraz Zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2022, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2021, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości 2020, Laureatem Konkursu Orły Nieruchomości GOLD 2020, Orły Nieruchomości 2019 - Wybór Klientów oraz Orły Nieruchomości Gold 2019. ***

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt