OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: parter
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 4
  Łazienki: 2

  Poziomy: Dwupoziomowy
  Własność: Własność
  Wolne od: od zaraz
  W budynku: Dom

  Okna: PCV
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Aneks kuchenny
  WC osobno: Tak
  Stan techniczny: Deweloperski
  Stan instalacji: Nowa
  Stan kuchni: Do własnej aranżacji
  Stan łazienki: Do własnej aranżacji
  Układ pokoi: Rozkładowy

  Głośność: Cicho
  Rok budowy: 2021
  Materiał bud.: Cegła
  Garaż
  Do centrum: 10 km

  Internet

OPIS

Nie pobieramy prowizji od kupującego, mamy ceny jak u dewelopera. Posiadamy szerokie portfolio inwestycji i metraży, zadzwoń a pomogę w wyborze nowego mieszkania. To nic nie kosztuje!


Termin oddania inwestycji IV kwartał 2021.

Lokalizacja: Osiedle Ludwinów ul. Gawota


Wspaniała okazja - domy w Warszawie - kameralna inwestycja, spokojne miejsce i dobry dojazd do centrum (ulica puławska w odległości 400m).
Oferowany dom ma powierzchnie 182 m2 - dodatkowo ogród o powierzchni 139m2. W skład powierzchni domu wchodzi garaż na 2 samochody.


W pobliżu kompleksu znajdują się duże centra handlowe, szkoły i przedszkola. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mają do dyspozycji pobliski Las Kabacki z wieloma trasami rowerowymi.




Masz pytania? Jesteś zainteresowany? Zapraszam do kontaktu, odpowiem na twoje wszystkie pytania, a całość transakcji będzie dla Ciebie przyjemnością. W ofercie posiadam również inne inwestycje i metraże. Zadzwoń!

To ty decydujesz :-)


Artur Skonieczny Doradca ds. rynku pierwotnego
kom. +48 883 444 628
E-mail: arturskonieczny.koloseum@gmail.com
*** według OTODOM jesteśmy nr 1 wśród Agencji Nieruchomości pod względem ilości sprzedaży i ofert: https://www.otodom.pl/firmy/biura-nieruchomosci/ *** Koloseum Nieruchomości ul. Domaniewska 3

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt