OPIS SZCZEGÓŁOWY


    Typ działki: Siedliskowa
    Rodz. własności: Własność

    Odl. od miasta: 12 km
    Ogrodzenie

OPIS

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona NAD STRUMYKIEM Kalinka w bardzo zielonej i cichej okolicy, w miejscowości Śladów w powiecie miechowskim. Dostęp do strumyku jest bezpośredni - wyjście z domu i okna na stronę strumyku. Nieruchomość będzie idealnym wyborem dla osób, które chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie pozostając w cichym i zielonym miejscu z bardzo bliskim dostępem do najpotrzebniejszych usług i dodatkowych atrakcji.

Nieruchomość składa się z trzech działek. Działka numer 146 o powierzchni 0,33 ha zabudowa jest drewnianym domem z podmurówką połączonym z murowanym budynkiem gospodarczym oraz stodołą. Działka numer 85 o powierzchni 0,20 ha i działka numer 154 o pow. 0,0003 ha są niezabudowane.

Lokalizacja i infrastruktura:
Nieruchomość położona jest w miejscowości Śladów w powiecie miechowskim. W odległości (samochodem):
*ok. 2 min. sklep spożywczy, punkt apteczny, kościół, boisko sportowe i ośrodek zdrowia w Kalinie Wielkiej
*ok. 5 min. duży las Góry Miechowskie/Klonów
*ok. 10 min. czterogwiazdkowy Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA**** z restauracją, strefą wellness, kortem do tenisa, wypożyczalnią rowerów, boiskiem do piłki plażowej, odcinkiem do nauki gry w golfa oraz z wieloma innymi atrakcjami
*ok. 15 min. oświetlony stok narciarski „Sławicki Raj” z trzema trasami zjazdowymi
*ok. 15 min. Łowisko Słupów z kilkoma stawami udostępnionymi dla wędkarzy
*ok. 15 min. historyczne Racławice kościuszkowskie z polami bitwy z 1794 r., pomnikiem Bartosza Głowackiego i Kopcem Tadeusza Kościuszki
*ok. 15 min. miasto Miechów – sklepy, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, urzędy, szpital, placówki medyczne i stomatologiczne, restauracje, pizzerie i inne obiekty gastronomiczne. Dojazd do miasta drogą powiatową.

Dostępność i uzbrojenie:
Nieruchomość położona jest w odległości ok. 200 m od drogi powiatowej relacji Bukowska-Wola – Działoszyce, która prowadzi bezpośrednio do Miechowa. Na nieruchomości prąd i woda.

Budynki:
Na działce numer 146 zlokalizowany jest drewniany dom mieszkalny idealny dla miłośników „dawnych czasów”, ale i nie tylko. W domu znajduje się przepiękna ponad 50-letnia drewniana szafa i stół oraz piec kaflowy. Z domem połączony jest dawny murowany budynek gospodarczy. Po drugiej stronie działki znajduje się drewniana stodoła.

Stan prawny:
Własność z księgą wieczystą.

Zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.

::Marcelina Komenda
Koloseum Nieruchomości
tel.: 535-789-749
e-mail: marcelinakomenda.koloseum@gmail.com

Kupując z nami otrzymujesz:
- pełne wsparcie w trakcie całego procesu sprzedaży (w tym naszego działu prawnego)
- promocyjne stawki notarialne
- pomoc w uzyskaniu finansowania
- ubezpieczenie całej transakcji.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze istnieje możliwość ich weryfikacji, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt