OPIS SZCZEGÓŁOWY


    Piętro: parter
    Pokoi: 2

    Czynsz Administr.: 350 zł

OPIS

BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO !!!

BEZ PODATKU PCC !!!

OSIEDLE SMART!

CENA PROMOCYJANA 305 910,00 + MIEJSCE POSTOJOWE

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kupna mieszkania w stanie deweloperskim, zaledwie kwadrans do Centrum, w zielonym otoczeniu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jar. Komfortowe mieszkanie w kameralnym 3 piętrowym bloku z windą, miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym wyjściem na taras z ogródkiem z pięknym widokiem, sypialni i dużej łazienki. Bardzo ustawne, jasne. W mieszkaniu wszystkie ściany działowe, możliwość własnej aranżacji na etapie budowy ! Apartamentowiec otulony lasem, spokój i cisza.
Świetna lokalizacja, w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, restauracje, tereny rekreacyjne , ścieżki rowerowe i przystanki MZK.

Oferowane mieszkanie posiadać będzie Home Management System (HMS), to nowoczesne rozwiązania umożliwiające zdalne sterowanie - za pomocą np. smartfona lub tabletu - oświetleniem, ogrzewaniem, wodą oraz urządzeniami zapewniającymi bezpieczeństwo mieszkania jak rolety. To także monitorowanie zużycia energii elektrycznej, videodo
W trosce o zdrowie i komfort mieszkańców zainstalowano pakiet antysmogowy jako standard mieszkania.ZAPRASZAM DO PREZENTACJI !

Iza Kobierzycka


Kontakt tel. 534 301 700
Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/


KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI - BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI - NAD POPRAWNYM PRZEBIEGIEM TRANSAKCJI CZUWA


Współpracując z Nami oferujemy Państwu:
- pomoc w negocjacjach nieruchomości
- pomoc w uzyskaniu kredytu
- preferencyjną stawkę u Notariusza

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO!!!:
- doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości
- transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik!!!
- posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 PLN w ERGO HESTIA S.A.


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt