OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Ogrzewanie: C.O. eko-groszek
  Dojazd: Asfalt
  Okna: PCV i drewniane
  Poddasze
  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Piwnica
  Garaż

  Powierzchnia dz: 600 m2

  Piętro: parter
  Kuchnie: 2
  Pokoi: 7
  Łazienki: 4

  Pow. użytkowa: 193 m2
  Rok budowy: 1990

OPIS

Koloseum poleca! Dom wolnostojący przy spokojnej uliczce w nadmorskiej Stegnie. Od morza dzieli go jedynie 2 km - dojście prosto na plażę pieszo, samochodem lub Melexami przez pas zieleni.

Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania dla rodziny, jak i pod inwestycję z pokojami dla turystów. Ogród z dwiema altanami oraz miejscem grillowym zapewnia sielski wypoczynek na świeżym powietrzu.

Powierzchnia domu: 220m2
Działka: 600m2 
Dwie altany z grillem
Pomieszczenie gospodarcze z wiatą
Wiata wolnostojąca
Garaż

Pomieszczenia:
- 7 pokoi
- salon 40 m2 z kominkiem, z bezpośrednim wyjściem na ogromny taras
- 2 kuchnie
- 4 łazienki i 1 wc
- kotłownia (piec na eko-groszek)
- balkon (5,5 m2)
- taras na pierwszym piętrze (56 m2)

Cztery pokoje przeznaczone na wynajem z osobnymi wejściami, w sumie 16 miejsc noclegowych. Dwa pokoje z łazienkami, dwa pokoje z 1 wspólną łazienką. Do dyspozycji gości osobna kuchnia.

Stegna to jedna z najpiękniej położonych miejscowości Mierzei Wiślanej z bezpośrednim dostępem do morza, wyjątkowym mikroklimatem i krajobrazami.

Największy atut - piaszczyste plaże bogate w bursztyn i pasmo wydm, porośniętych borami sosnowymi. Świetne warunki do odpoczynku i uprawiania sportów wodnych.

Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Zadzwoń, umów się na prezentację!

Agata Aleksandrowicz
Doradca ds. Nieruchomości
Tel: 881 444 269
agataaleksandrowicz.koloseum@gmail.com

Według OTODOM jesteśmy nr 1 wśród agencji nieruchomości pod względem ilości sprzedaży i ofert: https://www.otodom.pl/firmy/biura-nieruchomosci

Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.

KONTAKT

Kontakt