OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 3
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 4
  Łazienki: 1

  Hipoteka
  Własność: Spół. własnościowe z KW
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Dobry
  Balkon: Loggia
  Stan kuchni: Dobry
  Stan łazienki: Do własnej aranżacji
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: PCV
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Jasna, oddzielna
  WC osobno: Tak

  Rok budowy: 1979
  Budynek: Blok
  Materiał bud.: Płyta
  Liczba pięter: 4

OPIS

Przedstawiam ofertę mieszkania na sprzedaż na osiedlu retkinia, w stanie do zamieszkania albo do remontu w zależności czego oczekuje klient. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, posiada balkon typu loggia i 4 osobne pokoje.Kuchnia jest osobno. W mieszkaniu nowe okna PCV. Stan mieszkania jak na zdjęciach, jednak w rzeczywistości jest ono przytulne i ciepłe. 3 piętro w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie polecam także jako inwestycja pod wynajem na pokoje. Okolica zielona i spokojna. Dobrze skomunikowane z centrum. W celu bliższych informacji zapraszam do kontaktu.
Preferowany klient gotówkowy
Zapraszam do kontaktu 694 576-771
Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO!!!:
- doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości
- transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik!!!
- posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 PLN w ERGO HESTIA S.A.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt