OPIS SZCZEGÓŁOWY


    Typ działki: Budowlana
    Typ powierzchni: Płaska

    Kształt: Prostokąt
    Dojazd: asfalt+droga gminna utwardzona
    Ogrodzenie: Częściowe

OPIS

Przedstawiamy działkę budowlaną w świetnej lokalizacji - Niestępowo tylko 23 minuty od centrum Gdańska. 15 minut od Designer Outlet Gdańsk.

Działka zlokalizowana jest w Niestępowie przy ulicy Jesionowej w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Działka Położona jest kilkanaście minut od miasta zapewniając bliskość do wszelkiej infrastruktury typu szkoły, sklepy bądź przychodnie dzięki czemu działka łączy w sobie spokój z funkcjonalnością. Ponadto w okolicy znajduję się dużo lasów a w niedużej odległości również jeziora, co sprawia iż jest to dobre miejsce do życia. Z nieruchomości można szybko przemieścić się w kierunku obwodnicy oraz centrum Gdańska. Do działki dostać się można dobrej jakości drogą utwardzoną.

- media umiejscowione przy działce: prąd, woda, gaz.
- działka z 3 stron ogrodzona płotem z betonowym fundamentem.

Serdecznie zapraszam na prezentację !

Dodatkowo polecamy Państwu wykwalifikowanego doradcę kredytowego z wieloletnim doświadczeniem, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą i BEZPŁATNIE przeprowadzi cały proces przyznawania kredytu !!

Ponadto zapewniamy pomoc przez cały proces zakupu i sprzedaży nieruchomości, nawet przy poleceniu ekipy remontowej do Państwa mieszkania.

Marcin Promiński
531 281 311
marcin.koloseumgdansk@gmail.com

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO!!!:
- doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości
- transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik!!!
- posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 PLN w ERGO HESTIA S.A.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI

www.koloseum-nieruchomosci.pl

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt