OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: parter
  Pokoi: 2

  Własność: Spół. własnościowe z KW
  W budynku: Blok
  Pow. piwnicy: 3 m2

  Okna: PCV

  Rok budowy: 1978
  Budynek: Blok
  Liczba pięter: 4

  Czynsz Administr.: 450.00 zł

OPIS

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w Gdyni Obłuże, bardzo dobrze skomunikowane niedaleko wjazdu na Estakadę Kwiatkowskiego, niecałe 10 min zajmuje dojazd do Obwodnicy Trójmiasta. Mieszkanie jest usytuowane w bardzo atrakcyjnej okolicy doskonałe pod wynajem. W pobliżu znajduje się plaża Babie Doły, Akademia Marynarki Wojennej, pełna infrastruktura usługowo-handlowa: markety, szkoła, przedszkola, ośrodki zdrowia, apteki.

Mieszkanie o powierzchni 45m2, z balkonem, zlokalizowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku. Składa się z balkonem i sypialni, osobnej kuchni, łazienki i wc po generalnym remoncie. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.3m2 oraz komórka lokatorska, w bloku znajduje się suszarnia do dyspozycji mieszkańców. Pod blokiem dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych dla mieszkańców.

Opłaty administracyjne zimą wynoszą ok 500 zł, latem 350 złMonika Gołąbek
nr licencji 25132
884 389 222

Dla każdego Klienta zainteresowanego kredytem na zakup tej lub innej nieruchomości mamy przygotowaną specjalną ofertę KREDYTU HIPOTECZNEGO. U nas znajdziecie Państwo wykwalifikowanego doradcę z wieloletnim doświadczeniem, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą i BEZPŁATNIE przeprowadzi cały proces przyznawania kredytu !!
Współpracując z Nami oferujemy Państwu:
pomoc w negocjacjach nieruchomości
- pomoc w uzyskaniu kredytu
- preferencyjną stawkę u Notariusza

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO!!!:
- doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości
- transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik!!!
- posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 PLN w ERGO HESTIA S.A.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.

KONTAKT

Kontakt