OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: parter
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 3
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  W budynku: Blok

  Budynek: Blok
  Głośność: cicho-umiarkowanie

OPIS

Polecam!

Polecamy na sprzedaż mieszaknie - 3 pokoje, 56,7mkw, wysoki parter, osobna lazienka z prysznicem pralką- umeblowana, osobne wc, osobna w pelni wyposazona kuchnia, dwa pokoje 8 i 10mkw, przedpokoj polaczony z salonem tworzy duza przestrzen. Duza ok 12kw loggia z widokiem na drzewa i oddalony o ok 20m strzeżony parking.

Mieszkanie w spokojnej okolicy, rozstaw wschod zachod, wysokie drzewa wiec w lecie jest chlodno a w zimie jest jak w domku jednorodzinnym. Okna plastikowe 10lat, na podlodze w pokojach gruby parkiet dębowy.

Mieszkanie jest wynajete firmie na kwatery pracownicze, daje systematyczny miesięczny dochod, bardzo solidny najemca - od 8 lat ten sam i planuje zostać.


Kontakt: Łukasz Kłosiński: 730 003 458 Licencja zawodowa nr: 19837

więcej naszych ofert na stronie: www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt