OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 3
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 4
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: Własność
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Dobry
  Balkon: Balkon
  Stan kuchni: Do odnowienia
  Stan łazienki: Do odnowienia
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: PCV
  Kuchnia: Jasna, oddzielna

  Rok budowy: 1992
  Budynek: Blok
  Liczba pięter: 3
  Głośność: Cicho

  Czynsz Administr.: 600.00 zł

OPIS

Dwustronne i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni 73 m2 z dużym balkonem 10 m2 zlokalizowane jest na Ursynowie blisko metra (6 minut spacerem). Okolica jest spokojna i cicha, w pobliżu znajduje się sporo terenóe zielonych. Zabudowa niska, 3-piętrowa, budynek z 1992 roku. Doskonałe dla rodziny lub pod inwestycję!

Mieszkanie składa się z salonu (22 m2) z wejściem na duży balkon (10 m2), jasnej i oddzielnej kuchni (5,3 m2), trzech sypialni (12 m2, 7,5 m2, 7,5 m2), łazienki (3,5 m2), wc (1,22 m2) oraz przedpokoju (14,8 m2). Ekspozycja okien na zachód i wschód. Doskonały rozkład pomieszczeń. Wnętrze wyposażone, gotowe do wprowadzenia się.

Opłaty: 600 zł.

Stan prawny: własność.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!
--
Anna Smolarek
Doradca ds. Nieruchomości

kom. +48 790 666 093
anna.koloseumwarszawa@gmail.com


Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt