OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 2
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 2
  Łazienki: 1

  Własność: Własność
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Wysoki standard
  Balkon: Loggia
  Stan instalacji: Nowa
  Stan kuchni: Bardzo dobry
  Stan łazienki: Bardzo dobry
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Kuchnia: Aneks kuchenny

  Rok budowy: 2012
  Budynek: Blok
  Garaż: Miejsce garażowe
  Liczba pięter: 5
  Głośność: Cicho

  Czynsz Administr.: 500.00 zł

OPIS

Wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60 m2 z dużą loggią zloklalizowane jest na Pradze Południe. Budynek kameralny, 5-piętrowy, z 2012 roku, z wewnętrznym zielonym patio, teren osiedla ogrodzony, z ochroną i całodobowo monitorowany. W kondygnacji podziemnej znajduje się miejsce postojowe. W pobliżu CH Promenada, przystanki komunikacji miejskiej, pełna infrastruktura.

Inwestycja składa się z salonu z wejściem na loggię, aneksu kuchennego, sypialni, łazienki i holu. Wnętrze zaaranżowane przez projektanta, do wykończenia użyto materiałów wysokiej jakości. W pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia się. Układ pomieszczeń charakteryzuje się funkcjonalnością, możliwość przerobienia na trzy pokoje. Dodatkowo w mieszkaniu zamontowano drzwi drewniane zaprojektowane na zamówienie bezprzyglowe.

Miejsce postojowe w kondygnacji podziemnej platne 20000 zł.

Stan prawny: własność.

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!
--
Anna Smolarek
Doradca ds. Nieruchomości

kom. +48 790 666 093
anna.koloseumwarszawa@gmail.com


Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt