OPIS SZCZEGÓŁOWY


    Piętro: 5
    Pokoi: 3

    Czynsz Administr.: 500.00 zł

OPIS

KOLOSEUM POLECA

Nowoczesne, funkcjonalne i pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni większej, sypialni mniejszej oraz łazienki. Mieszkanie wykońzone zgodnie z projektem i pomysłem architekta.

W skład mieszkania wchodzą również meble i sprzęty widoczne na wizualizacjach.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Blok potermomodernizacji, remonty klatek i wymiana wind - prace w toku.

Atutem tej nieruchomości jest lokalizacja na spokojnym osiedlu zapewniająca doskonałe warunki do życia. W najbliższej okolicy liczne sklepy i punkty usługowe a także place zabaw i tereny rekreacyjne wręcz stworzone do aktywnego wypoczynku. Mieszkanie jest świetnie skomunikowane z każdą dzielnicą Warszawy co zapewniają liczne linie autobusowe, linie tramwajowe a także pobliska stacja metra.

Stan prawny: mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, grunty uregulowane, złożony wniosek o założenie Księgi Wieczystej.

Zapraszam serdecznie!

Małgorzata Skarzyńska
Doradca Ds. Nieruchomości
Telefon: 575 999 402
E-mail: malgorzata.koloseumwaw@gmail.com

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt