OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 1
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 2
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: Spół. własnościowe z KW
  Wolne od: od zaraz
  W budynku: Kamienica
  Pow. piwnicy: 6 m2

  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Stan instalacji: Nowa
  Stan kuchni: Bardzo dobry
  Stan łazienki: Bardzo dobry
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: Drewniane
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Jasna
  WC osobno: Nie

  Budynek: Kamienica
  Materiał bud.: Cegła
  Liczba pięter: 2
  Głośność: cicho-umiarkowanie

  Czynsz Administr.: 400.00 zł

OPIS

Polecam Państwu urokliwe mieszkanie na Starym Mieście w Toruniu. Ulica Kopernika to jedna z najważniejszych ulic miasta. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wszystko nowe, pachnące i czeka na Państwa. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 6 m2.
Mieszkanie składa się z:
- salonu
- sypialni
- przedpokoju
- łazienka razem z wc.
- kuchni
Z racji tego, że ulica jest wąska nie są wystawiane tzw letnie ogródki, a co za tym idzie nie ma hałasu. Ulica ta nie jest też udostępniona do ruchu kołowego ( oprócz sam. dostawczych). Mieszkanie można wykorzystać dla swoich potrzeb mieszkaniowych, pod wynajem lub ostatnio coraz bardziej poszukiwany booking com


Polecam i zapraszam na prezentację Dorota Szala tel. 730106967, dorotaszala.koloseum@gmail.com. Usługa pośrednictwa jest płatna. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy bezpieczeństwo, doradztwo prawne przy kupnie mieszkania. Posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 zł w Ergo Hestii S.A.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 $1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofercie dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianom.

KONTAKT

Kontakt