OPIS SZCZEGÓŁOWY


    Piętro: 4
    Pokoi: 3

    Balkon: Balkon

    Budynek: Apartamentowiec

OPIS

POLECAM

Na sprzedaż mieszkanie 78 m na Radogoszczu, w apartamentowcu z windą, na 4 piętrze. Mieszkanie 3 pokojowe, z dużym balkonem. Salon z aneksem kuchennym. Pokój dziecięcy posiada wnękę z wbudowanym łóżkiem piętrowym. W sypialni szafa w zabudowie oraz wąski regał z wydzielonym miejscem do pracy. Lokal klimatyzowany. Budynek na obszarze ogrodzonym z ochroną i monitoringiem (na terenie zamkniętego patio plac zabaw). Poza miejscami parkingowymi przed blokiem (na ogrodzonym terenie), wspólny garaż z wydzielonym miejscem parkingowym (płatny osobno).

W pobliżu przedszkole, przychodnia lekarska. Doskonałe połączenie z resztą miasta, również komunikacja publiczna - przy bloku przystanek autobusowy, blisko przystanek tramwajowy oraz zajezdnia autobusowa.

Zapraszam na prezentację Brunon Skalski Doradca ds Nieruchomości tel. 881 357 222

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt