OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Typ działki: Budowlana
  Rodzaj ziemi: Łąki
  Typ powierzchni: Płaska
  Rodz. własności: Własność

  Dojazd: Droga utwardzona
  Ogrodzenie: Siatka

OPIS

Witam serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Kwiatkowicach 57/3. Działka znajduje się przy ulicy Objazdowej , w odległości ok 50 m od głównego skrzyżowania , więc bardzo blisko punktów usługowych a jednocześnie wystarczającej odległości aby poczuć ciszę i spokój.

Od tyłu terenu ,na którym znajduje się ta działka są domy. Istnieje możliwość wjazdu z dwóch stron na teren działki ( od ulicy głównej oraz od bocznej drogi ze strony pola). Z samej Łodzi od strony Teofilowa działka znajduje się ok 20 min. drogi.

Do działki doprowadzone są media : wodociąg, prąd.

Na działce stoją fundamenty pod dom projektu Imbirowa o powierzchni 83 m2. Na terenie znajduje się również budynek gospodarczy.
W najbliższym czasie droga dojazdowa ma być także oświetlona.

Cena podlega negocjacji . Istnieje również możliwość zamiany na działkę rekreacyjną .


Serdecznie zapraszam na prezentację!

Kontakt: Kinga Osińska
Doradca ds. Nieruchomości
nr kom. 884 621 222 ,
e-mail: kinga.koloseumlodz@gmail.com

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt