OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Wysoki standard
  Dach: Dwuspadowy
  Elewacja: Tynk + ocieplenie
  Piwnica: Na całości
  Garaż: Na dwa samochody
  Ogrzewanie: C.O. gazowe
  Dojazd: Asfalt
  Pokrycie: Blachodachówka
  Okna: Nowe drewniane

  Odl. od miasta: 7 km
  Ogrodzenie: Metalowe
  Powierzchnia dz: 750 m2

  Pokoi: 6
  Łazienki: 2
  Piętro: 1
  Kuchnie: 1

OPIS

KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI - BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI - NAD POPRAWNYM PRZEBIEGIEM TRANSAKCJI CZUWA LICENCJONOWANY POŚREDNIK!!!

Ekskluzywny a zarazem nowoczesny dom położony w bardzo atrakcyjnej,cichej i zadbanej okolicy (w 2018 roku wykonana przez Urząd Miasta Łódź rewitalizacja ulic dojazdowych ) w dzielnicy Stoki,10 minut do zjazdu na autostradę A1 i A2. Dom o pow. 260 m2 zaprojektowany i zaaranżowany w bardzo wysokim standardzie wraz ze wszystkimi mediami. Odbiór techniczny domu w 2006 roku. Działka o pow .750 m2 z pięknym i zadbanym ogrodem ,usytuowana na ulicy bez wylotu,tylko 7 km do centrum miasta. W pobliżu sklepy,szkoły,supermarket M1,apteki,przedszkola. Ulice dojazdowe do domu wraz z chodnikami wyłożone kostką oświetlone ozdobnymi latarniami.

Dom jest zaprojektowany w bardzo funkcjonalnym rozłożeniu,2 duże tarasy ,balkon,pralnia,garderoba, spiżarnia,kotłownia,oraz w bryle budynku garaż 2- stanowiska ,oraz 3 pomieszczenia (z osobnym wejściem)które można przeznaczyć na siłownię,pracownię lub inną część rekreacyjną.

Wszystkie media : kanalizacja miejska, woda, gaz, prąd.

Ponadto - rekuperacja,schody zewnętrzne-instalacja antyoblodzeniowa ,system solarny ,ogród z automatycznym podlewaniem,video-domofony,2 bramy wjazdowe na pilota,piec gazowy dwu-funkcyjny,alarmy, ,internet światłowód,instalacja telewizyjna.

Okna nowe drewniane,parkiety nowe z drzewa dębowego ,kominek w salonie (z częściowym rozprowadzeniem ciepła) w marmurze, łazienki-włoska glazura. Dookoła domu kostka,dom z zewnątrz ocieplony,tarasy -balustrady w ocynku.

OPIS POMIESZCZEŃ;

Garaż 2- stanowiska, wyłożony glazurą na podłodze,pralnia podłoga oraz ściany w glazurze,spiżarnia,kotłownia,pomieszczenie na drewno do kominka ,oraz 3 pomieszczenia z osobnym wejściem.

KONDYGNACJA 1

-hol

-salon połączony z jadalnią oraz barkiem ok. 50m2 (z jadalni wyjście na duży taras)

-łazienka 7m2 wyposażona w nową wannę z hydromasażem

-pokój 10m2

-kuchnia z wyjściem do jadalni

KONDYGNACJA 2

- duży hol (kwadratowy) z wyjściem na taras

- 3 pokoje w tym jeden z garderobą i wyjściem na balkon (22 m2, 20 m2, 9m2,)

- łazienka wyposażona w kabinę natryskową .


Zapraszam na prezentację:694-576-771

Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO!!!:
- doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości
- transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik!!!
- posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 PLN w ERGO HESTIA S.A.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom.
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt