OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 3
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 2
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Wolne od: od zaraz
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Balkon: Balkon
  Stan instalacji: Nowa
  Stan kuchni: Bardzo dobry
  Stan łazienki: Bardzo dobry
  Układ pokoi: Otwarty na kuchnię
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Aneks kuchenny
  WC osobno: Nie

  Budynek: Blok
  Garaż
  Głośność: cicho-umiarkowanie

  Internet: możliwość pod.

OPIS

KOLOSUM POLCA!

Nowoczesne, ciche mieszkanie o powierzchni 35 m2, usytuowane w samym centrum miasta, na rogu ulic Chmielnej i Jana Pawła II, w sąsiedztwie Dworca Centralnego, centrum handlowego Złote Tarasy i licznych budynków biurowych (Lumen, Skylight, Q22, Rondo 1, Warsaw Spire).

Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z całą Warszawą, w odległości kilkudziesięciu metrów zlokalizowane są przystanki 9 linii tramwajowych, 12 linii autobusowych oraz hub przesiadkowy dla autobusów dziennych i nocnych. Na Dworcu Centralnym swój bieg rozpoczynają linie S2 i S3 biegnące na lotnisko F. Chopina.

Budynek jest pod stałą opieką firmy ochroniarskiej.

Dla mieszkańców dostępny jest wewnętrzny dziedziniec przeznaczony na PARKING DLA SAMOCHODÓW - najemca otrzyma pilot do bramy.

Lokal mieszkalny położony jest na 3 piętrze, w budynku jest winda. Najemca ma możliwość korzystania z komórki lokatorskiej (bez dodatkowych opłat).

Mieszkanie zostało świeżo wyremontowane, nikt w nim nie mieszkał po remoncie, na łóżkach są nowe, bardzo wygodne materace kokosowe. Wszystkie instalacje zostały wymienione.

Lokal jest w pełni umeblowany. Do jego największych zalet należą:
- funkcjonalność: pomimo małego metrażu, mieszkanie jest bardzo przestrzenne, do dyspozycji duża powierzchnia do przechowywania: szafy w zabudowie, schowki
- wysoka jakość: AGD topowych marek: zmywarka, lodówka, pralka, kuchenka indukcyjna, telewizory
- ciekawy design: wszystkie meble są nowe, większość robiona na indywidualne zamówienie, wnętrze zostało ocieplone prawdziwym bukowym parkietem, na oknach powieszone są nowe żaluzje
- oddzielna sypialnia z zabudową meblową i TV
- oryginalne, odrestaurowane czteroskrzydłowe drzwi, pozwalające na wydzielenie dodatkowej części sypialnej lub gabinetu.
- wygodna łazienka, wyposażona w dużą kabinę prysznicową i sprzęt wysokiej klasy firmy HANSGROHE
- duży balkon
- super widok na centrum Warszawy

Instalacja niezbędna do podpisania umowy na Internet i TV jest w pełni przygotowana, umowa może być podpisana bezpośrednio przez najemcę lub na życzenie najemcy przez właściciela (koszty będą refakturowane).

Czynsz administracyjny, woda i ogrzewanie wliczone w cenę najmu, jedynym dodatkowym kosztem jest zużycie prądu według wskazań licznika.
Serdecznie zapraszam na prezentację!

--
Karolina Ilczuk
Doradca ds. Nieruchomości

kom. +48 881 444 193
karolina.koloseumwaw@gmail.com


Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt