OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 2
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 2
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Wolne od: za 3 miesiące
  W budynku: Blok
  Pow. piwnicy: 5 m2

  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Balkon: Balkon
  Stan instalacji: Dobra
  Stan łazienki: Do odnowienia
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: Drewniane
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Jasna, oddzielna

  Rok budowy: 1997
  Budynek: Blok
  Garaż: Pod budynkiem
  Głośność: Cicho

  Czynsz Administr.: 425.00 zł

OPIS

Polecamy 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w kameralnym bloku z 1997 roku - Dąbrowa ul. Rdestowa.

LOKALIZACJA: bardzo blisko centrum Dąbrowy dzięki czemu w zasięgu kilkuset metrów jest dostęp do wielu sklepów, przystanków autobusowych, szkół, przedszkoli, przychodni itd. Jednocześnie blok znajduje się w drugiej linii zabudowy od ul. Rdestowej, na końcu krótkiej, ślepej uliczki w bezpośrednim sąsiedztwie małego zagajnika co sprawia, że jest tu cicho i spokojnie.

LOKAL: składa się z Pokoju dziennego ze sporym (5-6m2) balkonem od strony zachodniej, przestronnego korytarza, oraz sypialni, łazienki i osobnej kuchni od strony wschodniej. Do mieszkania przynależy piwnica (ok. 5m2) oraz dedykowane miejsce parkingowe przed wejściem do klatki (widoczne z okien mieszkania). Do mieszkania wchodzi się z klatki schodowej przez osobny (wydzielony dla 2 mieszkań) przedsionek, zamykany na klucz, gdzie można spokojnie przechować okrycia wierzchnie czy obuwie. W pokojach położony jest parkiet bukowy (cyklinowany 2 lata temu). Drewniane okna.

Czynsz z funduszem remontowym to ok. 425 zł miesięcznie (stały przez cały rok) + woda + prąd.W cenie mieszkania oferowane są zabudowy stałe wraz ze sprzętem AGD (płyta elektryczna, piekarnik, pochłaniacz, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, lodówko-zamrażarka, pralka). Meble wolnostojące, tapicerka i biokominek w salonie to kwestia do ustalenia. Termin wydania: 30 czerwca 2019 r.

Zapraszam na prezentację.

Agata Gajtkowska
tel. 884 389 222
agata.koloseumgdansk@gmail.com

KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI

www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt