OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Wysoki standard
  Dach: Dwuspadowy
  Ogrzewanie: C.O. gazowe
  Dojazd: Asfalt
  Pokrycie: Dachówka
  Okna: Drewniane
  Poddasze: Użytkowe

  Powierzchnia dz: 320 m2

  Pokoi: 4
  Łazienki: 3
  Piętro: 1
  Kuchnie: 1

OPIS

KOLOSEUM POLECA!

Do wynajęcia piękny, nowoczesny dom w stylu skandynawskim na zamkniętym osiedlu na granicy Wilanowa i Konstancina. Dom wykończony w wysokim standardzie, komfortowe, jasne i przestronne pomieszczenia są wyposażone w niezbędne sprzęty i meble.

Na parterze mamy wiatrołap, holl, kuchnia ze spiżarnią i duży salon z kominkiem. I piętro to holl, sypialnia z garderobą i łazienką, dwie kolejne sypialnie i jeszcze jedna łazienka.

Na poddaszu mamy dużą przestrzeń około 60m z wydzielonym miejscem na pralnię, schowkiem i małym tarasem.

Na posesji znajduje się wiata z pomieszczeniem gospodarczym i przejściem na taras i dalej do ogrodu.

Budynek jest na chronionym całodobowo osiedlu, położonym w odległości 2km od Parku Kultury w Powsinie, do tężni solankowej w Parku Zdrojowym w Konstancinie są 3km. Supermarket w odległości 300m, przystanek autobusowy 300m.


Serdecznie zapraszam na prezentację!
--

Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt