OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Dach: Wielospadowy
  Elewacja: Tynk
  Garaż
  Ogrzewanie: C.O. gazowe
  Dojazd: Asfalt
  Pokrycie: Dachówka
  Okna: Drewniane
  Poddasze: Nieużytkowe

  Powierzchnia dz: 2250 m2

  Pokoi: 9
  Łazienki: 5
  Piętro: 1
  Kuchnie: 1

OPIS

KOLOSEUM POLECA!

Do wynajęcia unikatowa posiadłość w Konstancinie położona na zacisznej, leśnej działce. Na działce, wśród drzew znajduje się prywatny, oświetlony kort tenisowy.

W przyziemiu (190 m²) znajdują się: duża sala klubowa, pomieszczenie rekreacyjne z sauną i jaccuzi oraz pomieszczenia gospodarcze, magazynowe i garaż na 2 samochody.

Parter budynku (150 m²) mieści przestronny hol, salon z oranżerią, gabinet, jadalnię. Salon i gabinet na parterze oraz sala klubowa w piwnicy posiadają własne kominki. Pomieszczenia na parterze zabezpieczone są dodatkowo roletami antywłamaniowymi z programatorem. Kuchnia wyposażona jest w kompletny osprzęt AGD.

Sale w przyziemiu i na parterze idealnie nadają się na grupowe spotkania lub szkolenia.

Piętro budynku (150 m) mieści cztery apartamenty, każdy z własną łazienką, oraz pomieszczenia gospodarcze i szafy wnękowe.

Na wyposażeniu znajduje się komplet mebli gdańskich, w pomieszczeniach gabinetu, salonu i jadalni z dużym stołem na 12 osób, oraz z ławą sienną w holu. Dom posiada instalację telewizji satelitarnej, światłowód oraz instalację telefoniczną. Nieruchomość jest ogrodzona i wyposażona w instalację alarmową oraz kamery monitorujące cały teren.

Budynek posiada ogrzewanie gazowe, na parterze i w piwnicy posadzki kamienne i ceramiczne z ogrzewaniem podłogowym, na piętrze parkiet dębowy.

Posiadłość do wynajęcia na cele mieszkaniowe, media dodatkowo płatna - wg zużycia, obowiązuje dwumiesięczna kaucja,

Zapraszam na prezentację :)
Telefon: 881 780 222

email: malgosia.koloseum@gmail.com

Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt