OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 6
  Pokoi: 5

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: Własność
  W budynku: Szeregowiec

  Stan techniczny: Deweloperski
  Balkon: Taras
  Stan instalacji: Nowa
  Okna: Nowe drewniane
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Rok budowy: 2018
  Budynek: Szeregowiec
  Garaż
  Liczba pięter: 6
  Głośność: Cicho

OPIS

KOLOSEUM POLECA!

Opis szczegółowy:

DOGODNA LOKALIZACJA
Nordic Mokotów jest świetnie skomunikowany zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Z okien podziwiać można zieloną przestrzeń Mokotowa, a z wyższych pięter - panoramę Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się centra handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola, a także ścieżki rowerowe.


FIŃSKI DESIGN
Nordic Mokotów zaprojektowano w zgodzie z fińską filozofią designu. Balkony i tarasy wykonano z drewna, mieszkania zostały przygotowane do wstawienia sauny, zaś miejsca parkingowe wyposażono w ładowarki do samochodów hybrydowych oraz elektrycznych.Świetna komunikacja zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. Centra handlowo-usługowe, szkoły, przedszkola oraz ścieżki rowerowe w bezpośrednim sąsiedztwie. 7 minut pieszo do toru Stegny. Inwestycja jest osłonięta od ulicy przez istniejący już budynek. Dzięki temu mieszkańcy zyskują ciszę oraz spokój w każdych warunkach.


W naszej ofercie posiadamy więcej mieszkań z rynku pierwotnego na terenie całej Warszawy.Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Kontakt:

Marzena Matyjak
Doradca ds Nieruchomości
Tel.: 884-623-222
e-mail: marzena.koloseum@gmail.com,

Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt