OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 1
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 2
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: Własność
  W budynku: Blok

  Okna: PCV

  Budynek: Blok
  Materiał bud.: Cegła
  Liczba pięter: 4
  Głośność: cicho-umiarkowanie

  Czynsz Administr.: 300.00 zł

OPIS

POLECAM

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, z balkonem, na Teofilowie - ul. Rojna. Powierzchnia 36,5 m, ogólny stan - conajmniej dobry. Opłaty administracyjne 308 zl. Lokal w 4 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, środkowe, umeblowane. W pobliżu: szkoła, przedszkole, sklepy, basen „Wodny Raj”, place zabaw. Doskonałe połączenie z resztą miasta - również komunikacja miejska.
Zabudowana wnęka w przedpokoju – szafa z lustrami. Możliwość zakupu wyposażenia mieszkania za niewielką opłatą. Nowy, bezkluczywkowy system Intercom. Telewizja kablowa, internet. Czynsz 308 zł.

Zapraszam na prezentację Brunon Skalski Doradca ds Nieruchomości tel. 881 357 222

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt