OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 5
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 3
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  W budynku: Apartamentowiec

  Stan techniczny: Wysoki standard
  Balkon: Balkon
  Stan instalacji: Dobra
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Budynek: Apartamentowiec
  Głośność: cicho-umiarkowanie

OPIS

Polecam!

Polecamy na sprzedaż Luksusowy apartament o powierzchni ok. 94m² z miejscem parkingowym i komórką. Architektura wnętrza to otwarta przestrzeń dzienna, składającą się z holu oraz połączonych ze sobą kuchni oraz salonu, oddzielonych od siebie szklaną ścianką.

Apartament usytuowany jest w orientacji południowo – północnej z oknami wychodzącymi na patio od strony południowej (strefę ciszy) oraz północnej, tj. na ulicę Prostą z widokiem na panoramę Warszawy. Wnętrza mieszkania wykonane jako ikona loft aranżacji.


Do Zaaranżowania przestrzeni zastosowano materiały jedynie pochodzenia naturalnego, najwyższej jakości sprowadzane na specjalne zamówienie, z różnych zakątków świata.
We wszystkich pomieszczeniach zastosowano niebanalne w formie sufity podwieszone z oświetleniem pasmami led w technologii rgb Niepowtarzalny klimat nadają również drewniane drzwi wewnętrzne wykończone fornirem z palisandru o wyrazistych poprzecznych słojach i lakierowane na wysoki połysk. We wszystkich pomieszczeniach zamontowano minimalistyczne szafy wnękowe dostosowane do funkcji pomieszczenia z frontami w kolorze białym i lakierowymi na wysoki połysk. Podłogi wykonane zostały z desek dębowych, olejowanych. W jednej z łazienek zastosowano czarny napinany sufit co podkreśla designerski smak. Znaczące i podkreślające niebanalność apartamentu było zastosowanie nietuzinkowej armatury łazienkowej, mebli, luster, obrazów oraz oryginalnych ozdób z Birmy.
Apartament posiada miejsce garażowe znajdujące się na drugiej kondygnacji podziemnej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni około 4m² i wysokości 2,2m, zamknięta drzwiami pełnymi i ścianami.

POMIESZCZENIA APARTAMENTU
HOL – Powierzchnia 9,82m².
KUCHNIA – Powierzchnia 8,45m².
POKÓJ DZIENNY – Powierzchnia 28,12m².
POKÓJ SYPIALNY – Powierzchnia 19,92m².
POKÓJ BIUROWY – Powierzchnia 17,98m².
ŁAZIENKA NR 1 – Powierzchnia 6,18m².
ŁAZIENKA NR 2 – Powierzchnia 4,12m².
CECHY APARTAMENTU
• Kameralność i prestiż lokalizacji w samym sercu miasta
• Piękny widok na panoramę Warszawy, a zarazem od strony patia cisze
• Wyrafinowany smak aranżacji jak i architektura budynku
• Wygoda codziennych zakupów i znacząca oszczędność czasu
• Idealna inwestycja dla osób szukających wysokiego standardu, chcących aktywnie uczestniczyć w biznesowym i kulturalnym życiu Warszawy
• Ochrona całodobowa oraz monitoring obiektu
• Bardzo niski czynsz (około 500zł)
• Miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka
lokatorska
• Rok oddania do użytkowania 2011
• Garaż podziemny i komórka lokatorska
• Atrakcyjna cena
• Funkcjonalny rozkład
• Wysoki potencjał inwestycyjnyKontakt: Łukasz Kłosiński: 730 003 458 Licencja zawodowa nr: 19837

więcej naszych ofert na stronie: www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt