OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 4
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 2
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: Spół. własnościowe
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Dobry
  Balkon: Balkon
  Stan instalacji: Dobra
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Budynek: Blok
  Głośność: cicho-umiarkowanie

OPIS

Polecam!

Polecamy ! Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ul. Grzybowskiej z ul. Jana Pawła II: 3 minuty pieszo do ronda ONZ (metro, linie autobusowe i tramwajowe).

Mieszkanie jest po generalnym remoncie (wymiana wszystkich instalacji).

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, w tym jeden połączony z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz przedpokoju z szafą wnękową. Jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Budynek z monitoringiem i całodobową ochroną. Możliwość parkowania na terenie osiedla. Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie idealne jako inwestycja, aktualnie wynajęte (umowa najmu do 07.2019). Możliwość kontynuacji umowy najmu z aktualnym najemcą lub zakupu na własny użytek.


Kontakt: Łukasz Kłosiński: 730 003 458 Licencja zawodowa nr: 19837

więcej naszych ofert na stronie: www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt