OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 1
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 3
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Balkon: Balkon
  Stan instalacji: Dobra
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Budynek: Blok

OPIS

Polecam!

Polecamy na sprzedaż 3-pokojowe,dwustronne,funkcjonalne mieszkanie,po częściowym remoncie.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na strzeżonym osiedlu przy ulicy Włodarzewskiej w sąsiedztwie pięknego Parku Szczęśliwickiego.Tereny rekreacyjne w parku dostępne przez cały rok,odkryty basen w sezonie letnim,stok narciarski w sezonie zimowym.W pobliżu znajdują się dwa duże centra handlowe (Blue City i Reduta),bardzo dobra komunikacja miejska-autobus (ulica Włodarzewska),tramwaj (ulica Grójecka),WKD,SKM,w pobliżu węzęł komunikacyjny z trasami wylotowymi z Warszawy.

Mieszkanie ma salon częściowo połączony z kuchnią (ok 27m2),dwie sypialnie (każda ok.12 m2),jedna sypialnia posiada garderobę o wielkości 3,4 m2,przedpokój,łazienka (4,6 m2) ,WC z umywalką.Przy salonie znajduje się duży balkon (10m2) z widokiem na cichą,ogrodową stronę.Osiedle jest zadbane, patio z dużą ilością zieleni i ogrodzonym placem zabaw.
Do mieszkania należy miejsce parkingowe w garażu podziemnym (platforma),płatne dodatkowo 30tys zł.


Kontakt: Łukasz Kłosiński: 730 003 458 Licencja zawodowa nr: 19837

więcej naszych ofert na stronie: www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt