OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 2
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 3
  Łazienki: 1

  Własność: Własność
  W budynku: Blok

  Stan techniczny: Do odświeżenia
  Balkon: Loggia
  Stan instalacji: Częściowo nowa
  Stan kuchni: Do własnej aranżacji
  Stan łazienki: Do własnej aranżacji
  Okna: PCV
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Jasna, oddzielna
  WC osobno: Nie

  Rok budowy: 1960
  Budynek: Blok
  Materiał bud.: Cegła
  Liczba pięter: 4
  Głośność: cicho-umiarkowanie

  Czynsz Administr.: 470.00 zł

OPIS

Do sprzedania 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie 50 m2 przy ul. Narutowicza, na Radiostacji, tuż obok Wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego!!

Lokalizacja genialna pod inwestycję, dla studentów, pod wynajem, dla osób chcących mieszkać w cichym i zadbanym Centrum Łodzi.

Mieszkanie urządzone w starszym stylu, jest w pełni rozkładowe, do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Mieści się 2 piętrze bloku z cegły z 1960 roku. Blok jest ogrodzony, zadbany, dobrze utrzymane klatki schodowe, posiada wewnętrzne podwórko gdzie mieszkańcy mogą parkować samochody.
Kuchnia bardzo duża, nowe okna PCV, w salonie duże dwuskrzydłowe okno i nieduża loggia na stronę południową. Wszystkie media miejskie, woda ciepła i centralne ogrzewanie. Czynsz 470 zł, blok pod zarządem Wspólnoty Mieszkaniowej. Na podłogach dębowy parkiet.

Idealna lokalizacja, mieszkanie do dostosowania do własnych potrzeb.

Serdecznie zapraszam na prezentację!
Pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Kontakt: Karolina Kawulska
Doradca ds. Nieruchomości
nr kom. 533666203,
e-mail: karolinakawulska.koloseum@gmail.com

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt