OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Dach: Płaski
  Garaż
  Dojazd: Asfalt
  Okna: PCV

  Ogrodzenie: Siatka
  Powierzchnia dz: 781 m2

  Pokoi: 5
  Łazienki: 2
  Piętro: parter
  Kuchnie: 1

  Rok budowy: 1980

OPIS

Witam serdecznie,

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego dwupiętrowego o powierzchni 270 m2.


Dom wybudowany w latach 80-tych, między murami ocieplenie watą mineralną. Na przełomie 2009-2010 roku wymienione zostały wszystkie instalacje (prąd, woda, instalacja tv i internet, instalacja pod alarm), ogrzewanie, drzwi i okna.

Działka całkowicie zagospodarowana z nasadzeniami, w granicy działki dodatkowo znajduje się otwarta altana z małym domkiem (kuchnią letnią).

Garaż w bryle budynku na jedno auto, brama garażowa sterowana pilotem. Garaż połączony z poziomem zero (parterem).

Poziom 0: garaż-24 m2, kotłownia (piec na pellet), pomieszczenie gospodarcze, holl połączony z wszystkimi pomieszczeniami na tej kondygnacji. Powierzchnia użytkowa około 70 metrów

Poziom 1: przedpokój (z szafą wnękową), jadalnia, kuchnia, salon, łazienka z toaletą. Powierzchnia użytkowa około 65 metrów.

Poziom 2: holl, trzy pokoje, pomieszczenie z wyprowadzeniami na łazienkę (w chwili obecnej garderoba). Powierzchnia użytkowa około 69 metrów.

W pokojach na podłodze parkiet (na górze lakierowany, na dole olejowany)

Ogrzewanie: piec HEIZTECHNIK Q PELLET DUO 25


Dom znajduje się w okolicy parku, blisko przedszkola, szkoły i sklepów, w bliskiej okolicy do autostrady A1 (około 10 km)

Cena do negocjacji!


Serdecznie zapraszam na prezentację!

Kontakt: Kinga Osińska
Doradca ds. Nieruchomości
nr kom. 884 621 222 ,
e-mail: kinga.koloseumlodz@gmail.com

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt