OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 4
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 3
  Łazienki: 2

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: Własność
  Wolne od: od zaraz
  W budynku: Apartamentowiec

  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Balkon: Balkon
  Stan instalacji: Dobra
  Stan kuchni: Bardzo dobry
  Stan łazienki: Dobry
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: PCV
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Kuchnia: Półotwarta
  WC osobno: Nie

  Rok budowy: 2000
  Budynek: Apartamentowiec
  Materiał bud.: Cegła
  Garaż
  Głośność: Cicho

  Internet: możliwość pod.

  Czynsz Administr.: 1000.00 zł

OPIS

Opis szczegółowy:

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Centrum Warszawy przy ul. Jana Pawła II. Na powierzchni 94m2 znajdują się 3 pokoje, kuchnia wraz z jadalnią, dwie łazienki (z wanną oraz prysznicem), garderoba oraz hall. Dodatkowo do mieszkania przynależy 10-metrowa loggia, a także miejsce postojowe w garażu podziemnym (w cenie mieszkania). Okna mieszkania nie wychodzą na ulicę Jana Pawła, co sprawia, że mieszkanie jest bardzo ciche. Wewnątrz osiedla znajduje się zielone patio, na którym umieszczony został między innymi plac zabaw dla dzieci.

Lokalizacja:

Mieszkanie znajduje się w Centrum Warszawy - w bardzo prestiżowej lokalizacji. Świetne miejsce pod względem lokalizacyjnym. W najbliższej okolicy kilka centrów handlowych, dogodny dojazd w każde miejsce w Warszawie.


Serdecznie zapraszam na prezentację,


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt