OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 3
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 3
  Łazienki: 1

  Poziomy: Dwupoziomowy
  Własność: Własność
  W budynku: Kamienica

  Stan techniczny: Do odświeżenia
  Stan instalacji: Dobra
  Układ pokoi: Rozkładowy
  Okna: Drewniane
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Budynek: Kamienica
  Materiał bud.: Cegła
  Liczba pięter: 3
  Głośność: cicho-umiarkowanie

OPIS

Polecam!

Polecamy na sprzedaż jedno z najpiękniejszych poddaszy na Starym Mieście w Warszawie, zlokalizowane na 1 piętrze (licząc od wejścia głównego z poziomu podwórka), ze zniewalającym widokiem na Wisłę i panoramę warszawskiej Pragi. Budynek stoi w cichej części Starego Miasta u zbiegu ulic Kamienne Schodki i Brzozowa, z wejściem na poziomie Rynku i ulicy Krzywe Koło.

Wejście do budynku znajduje się od strony kameralnego podwórka, którego prywatności strzeże z jednej strony otwierana domofonem brama, za to drugi jego koniec otwiera się na malownicze mury obronne barbakanu wraz z basztą, na której do 1999 roku stał pomnik warszawskiej syrenki. Miejsce jest tak urokliwe, że zainteresowało wielu sławnych artystów. Lokatorami budynku byli między innymi znani i cenieni rzeźbiarze: Alina Szapocznikow, Tadeusz Łodziana oraz Zofia Wolska; graficy Maria Ekier, Roman Cieślewicz oraz znana aktorka Danuta Szaflarska.

Mieszkanie projektowała architekt Halina Trojanowska, członek zespołu pracującego przy odbudowie Zamku Królewskiego. Dzięki niej panoramę nadwiślańską podziwiać można na okrągło, poprzez unikalne w skali warszawskiej Starówki owalne okna.

Liczba pomieszczeń:

- 3 pokoje, kuchnia i łazienka (wszystkie ze światłem dziennym),

- 2 przedpokoje,

- przygórek (stryszek) i spiżarnia.

Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica lokatorska.

Metraż całkowity (powierzchnia podłogi): 57,31 m2.

Powierzchnia liczona do opłat (pod skosami do pewnej wysokości się nie liczy): 52,09 m2.

Typ nieruchomości - mieszkanie własnościowe w budynku o 10 lokalach. Użytkowanie wieczyste gruntu. Stan techniczny budynku dobry, większość instalacji wymieniona w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Klatka schodowa oraz część elewacji wyremontowana, a wkrótce jest przewidziany jej dalszy remont.

Mieszkanie w stanie dobrym, z zachowaną oryginalną stolarką i z dębową klepką.


Kontakt: Łukasz Kłosiński: 730 003 458 Licencja zawodowa nr: 19837

więcej naszych ofert na stronie: www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt