OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: parter
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 3
  Łazienki: 1

  Poziomy: Jednopoziomowy
  W budynku: Apartamentowiec

  Pow. pokoi: 59,49 m2
  Stan techniczny: W budowie
  Stan instalacji: Nowa
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Rok budowy: 2019
  Budynek: Apartamentowiec
  Materiał bud.: Cegła
  Garaż: Pod budynkiem

  Internet: możliwość pod.

  Za garaż: 33000 zł

OPIS

Opis szczegółowy:

Nowe, trzypokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem o powierzchni 59m2 zlokalizowane w powstającej inwestycji "Osiedle Praskie" na Pradze Południe. Na całkowity metraż mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz hol. Termin oddania w III kwartale 2019 roku!

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w towarzystwie terenów zielonych oraz parków. Inwestycja obejmuje 5-piętrowy budynek w którym znajduje się 150 mieszkań o różnorodnych metrażach. Atutem inwestycji są przestronne balkony, tarasy, podziemny garaż a także dogodne połączenie z centrum miasta.

W ofercie posiadamy szereg różnych mieszkań w niniejszej inwestycji w przedziale metrażowym od 27,09 m2 do 78,59 m2!
...

Szukacie Państwo nowego mieszkania z rynku pierwotnego w Warszawie? W ofercie naszego biura posiadamy adresy wielu inwestycji deweloperskich w różnych dzielnicach miasta! Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów!

Lokalizacja: ul. Wiatraczna, Praga-Południe, Warszawa.

Kontakt:
Klaudiusz Kowalczyk
doradca ds nieruchomości
tel.: 881 444 208
e-mail: klaudiusz.koloseum@gmail.com

Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt