OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: 5
  Pokoi: 4

  Poziomy: Jednopoziomowy
  Własność: Własność
  W budynku: Apartamentowiec

  Stan techniczny: Deweloperski
  Balkon: Loggia
  Stan instalacji: Nowa
  Okna: PCV
  Ogrzewanie: C.O. miejskie

  Budynek: Apartamentowiec
  Garaż: Pod budynkiem
  Liczba pięter: 5
  Głośność: Cicho

OPIS

KOLOSEUM POLECA!

Opis szczegółowy:

Zielona Białołęka

Tereny zielone, ścieżki rowerowe, nowe drogi, parki, historyczna zabudowa oraz dobra komunikacja.
Najnowocześniejsza w Warszawie galeria handlowa.
Atrakcyjne ceny mieszkań. - Te wszystkie elementy sprawiają, że Białołęka stała się świetnym miejscem do życia, rekreacji czy inwestycji.


Osiedle Morelowa - Opis inwestycji

O inwestycji
Osiedle Morelowa to dwuetapowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na bliskiej Białołęce. Nowoczesna architektura oraz dobra komunikacja z Centrum, czynią z niej jedną z godnych uwagi ofert na warszawskim rynku nieruchomości.

Architektura
W ramach pierwszego i drugiego etapu powstaną dwa atrakcyjnie wykończone, 5- i 6-piętrowe budynki mieszkalne z podziemnymi halami garażowymi i naziemnymi miejscami parkingowymi. Znajdzie się w nich odpowiednio 68 i 169 mieszkań 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych o metrażach od 30 m² do 90 m². Optymalnie zaprojektowane rozkłady wnętrz umożliwią realizację indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców, a głębokie balkony pozwolą na stworzenie wygodnej strefy relaksu w cieplejszych okresach roku.

Dogodna komunikacja
W bliskiej odległości od inwestycji zlokalizowane są przystanki autobusowe linii przyspieszonych. Dojazd komunikacją miejską do Metra Marymont zajmuje jedynie 15 minut, a samochodem do Centrum około 30 minut. W przyszłości planowane jest uruchomienie linii tramwajowej z Żerania FSO do Trasy Mostu Północnego, popularnie nazywanej „tramwajem wzdłuż Modlińskiej”. Położenie osiedla pozwala również na szybkie dotarcie do tras wylotowych ze stolicy oraz na dojazd do lotniska w Modlinie i nad Zegrze w nieco ponad pół godziny.

Rodzinna dzielnica
Z uwagi na charakter inwestycji ważnymi atutami osiedla są zarówno bliskość przedszkoli i szkół, jak i infrastruktury handlowo-usługowej – m.in. centrów handlowych oraz ośrodków medycznych. Wszechobecna zieleń sprawia, że to jest idealne miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i miłośników rodzinnych spacerów, czy przejażdżek rowerowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się największy klub tenisowy prawobrzeżnej Warszawy, a nieopodal przepływa malowniczy Kanał Żerański, który łączy Wisłę z Zalewem Zegrzyńskim.

Osiedle Morelowa to inwestycja zlokalizowana na bliskiej Białołęce, nieopodal Kanału Żerańskiego.
Nowoczesna i oryginalna architektura, zielona i przyjazna okolica oraz świetna komunikacja z centrum miasta sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, jak również nowoczesny styl życia.
Inwestycję otacza infrastruktura handlowo-usługowa, a w okolicy znajdują się liczne ośrodki medyczne. W sąsiedztwie osiedla znajdują się także korty tenisowe, klub fitness oraz rekreacyjne tereny zielone, które sprzyjają spacerom czy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Miejsca postojowe: Etap I - miejsce pojedyncze 25 000 zł, miejsce rodzinne 37 000. Etap II - miejsce pojedyncze 29 000 zł, miejsce
rodzinne 37 000 zł.


Lokalizacja:
WARSZAWA BIAŁOŁĘKA


Serdecznie zapraszam do kontaktu!


Kontakt:

Marzena Matyjak
Doradca ds Nieruchomości
Tel.: 884-623-222
e-mail: marzena.koloseum@gmail.com,

Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt