OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Piętro: parter
  Kuchnie: 1
  Pokoi: 4
  Łazienki: 1

  Własność: Własność
  W budynku: Apartamentowiec

  Stan techniczny: Deweloperski
  Balkon: Taras
  Układ pokoi: Rozkładowy

  Rok budowy: 2015
  Budynek: Apartamentowiec
  Materiał bud.: Mieszany
  Liczba pięter: 2
  Głośność: cicho-umiarkowanie

  Czynsz Administr.: 350.00 zł

OPIS

Polecam!

Polecamy na sprzedaż apartament w stanie developerskim, 4 pokojowy, 92m2, na parterze, z ogródkiem ok. 60m2 oraz 1 miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Nieprzypadkowa lokalizacja w zielonej Dzielnicy Stare Włochy (dzielnica m.st. Warszawy) zapewnia zarówno przestrzeń do odpoczynku i spędzania czasu wolnego jak i dostęp do pełnej infrastruktury. Villa Nova oddalona jest od Centrum Warszawy o 7 km., a adres Dziupli miejscowi się na szóstej równoległej ulicy do Al. Jerozolimskich.

Budynek pasywny Villa Nova powstał z myślą o zminimalizowaniu comiesięcznych kosztów lokalowych w porównaniu do tych, które ponosi się w tradycyjnych mieszkaniach.

Certyfikat Darmstadt gwarantują niskie zapotrzebowanie na energię w budynku, przez co szacowane koszty roczne ogrzewania 100m2 apartamentu wynoszą od 300 do 500 PLN. Na potwierdzenie tego, dwukrotnie wykonany został test szczelności.


Kontakt: Łukasz Kłosiński: 730 003 458 Licencja zawodowa nr: 19837

więcej naszych ofert na stronie: www.koloseum-nieruchomosci.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt