OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Bardzo dobry
  Dach: Kopertowy
  Garaż
  Ogrzewanie: C.O. gazowe
  Dojazd: Asfalt
  Okna: PCV
  Poddasze

  Powierzchnia dz: 550 m2

  Pokoi: 5
  Piętro: parter

OPIS

Przedstawiam Państwu dom na Rudzie, poddany remontowi przed kilku laty. Dom usytuowany jest działce o powierzchni bliskiej 550 m2, położnej w rejonie ulicy Demokratycznej.
Powierzchnia użytkowa domu to 160 m2. Pomieszczenia w domu są na dwóch kondygnacjach, w ich skład wchodzą: przestronny salon z aneksem kuchennym, pokój, dwupoziomowy pokój (biegną z niego schody do sypialni na górnym poziomie), łazienka i WC, garaż na 1 samochód, przedpokój z hallem, sypialnia z garderobą (również ulokowana na piętrze - dostępna z salonu dziennego). Na podłodze w hallu, salonie i kuchni znajduje się nowoczesna powłoka żywiczna, która gwarantuje łatwą pielęgnację podłogi a jednocześnie dodaje pomieszczeniom nowoczesnego wyglądu.
Wszystkie pomieszczenia są komfortowe i funkcjonalne, kuchnia i łazienka wyposażone są w sprzęty o uznanych markach.
Podstawowe ogrzewanie domu pochodzi z pieca gazowego. Dodatkowe źródło ciepła to kominek usytuowany w centralnej części salonu.
Dom otoczony jest płotem betonowym oraz automatyczną bramą. Na posesji znajduje się także dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. W domu zainstalowana jest instalacja alarmowa.
Zapraszamy na prezentację gdyż tylko ona może oddać wszystkie zalety prezentowanej nieruchomości.


Serdecznie zapraszam na prezentację!

Kontakt: Kamila Kozera
Doradca ds. Nieruchomości
nr kom. 533-888-305 ,
e-mail: kamilakozera.koloseum@gmail.com


Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.

KONTAKT

Kontakt