OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Do odświeżenia
  Piwnica: Na całości
  Garaż: Na dwa samochody
  Dojazd: Asfalt

  Pokoi: 7
  Łazienki: 2
  Piętro: 2
  Kuchnie: 2

  Pow. użytkowa: 300 m2

OPIS

KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI - BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI - NAD POPRAWNYM PRZEBIEGIEM TRANSAKCJI CZUWA LICENCJONOWANY POŚREDNIK!!!


Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą domu o łącznej powierzchni ok 300m2 w Pabianicach przy ulicy Warszawskiej.
Dom składa się z 7 pokoi, :
Parteru: 4 pokoje, kuchnia oraz łazienka, ubikacja
Piętro: 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka, ubikacja
Dodatkowo w piwnicy znajdują się także 4 pomieszczenia i łazienka , którą można zaadaptować na pomieszczenia mieszkalne bądź usługowo - handlowe.

Dodatkowo: wolnostojący garaż 70m2

Nieruchomość nadaję się zarówno do zamieszkania jak i inwestycję pod działalność gospodarczą.

Bardzo dobra lokalizacja, Nieruchomość mieści się przy głównej ulicy,ale jednocześnie duża ilość zieleni w ogrodzie powoduje , ze miejsce jest bardzo przyjazne. W pobliżu przedszkola, szkoły podstawowe, żłobek. Sklepy biedronka,komunikacja miejska MPK,

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Kontakt:
Kamila 533-888-305

Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność.


KONTAKT

Kontakt