OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Internet

  Własność: Własność

  Pow. pomieszczen: 751
  Pow. działki: 7998

  Liczba pięter: 2
  Dojazd: Asfalt
  Budynek: Hotel
  Mat. budowlane: Cegła

  Ogrzewanie: C.O. węglowe
  Miejsc parking.: 25
  Stan techniczny: Odnowiony
  Przeznaczenie: Pensjonatowo-usługowy

OPIS

Polecamy ceniony kompleks wypoczynkowo - rekreacyjny położony nad samym jeziorem. Do ośrodka przynależy plaża wraz z pomostem. Ośrodek RIVA posiada bazę noclegową na 60 miejsc oraz zaplecze restauracyjne z salą bankietową na ok. 60 osób. Teren ogrodzony z parkingiem.

Kompleks składa się z:

-.Budynku hotelowego dwukondygnacyjnego: Pokoje zmodernizowane wraz z dostępem do internetu i przynależnym do każdego węzłem sanitarnym. Na parterze 10 pokoi (24 miejsca noclegowe). Na pierwszym piętrze 3-apartamenty oraz cztery pokoje z balkonami (26 miejsc noclegowych).

- Budynku restauracyjnego dwukondygnacyjnego o powierzchni 336 m2 wraz z salą restauracyjno- bankietową na ok. 60 gości i niewielkim zapleczem kuchennym, barem oraz tarasem.

- Budynku apartamentowego parterowego o powierzchni 68 m2. Dwa apartamenty typu studio- łącznie na 10 miejsc wraz węzłami sanitarnymi.

- Budynku recepcyjnego oraz sanitarnego- 21 i 26 m2.


Łączna powierzchnia działek- 7998 m2. Użytkowanie wieczyste. Pozwolenie na postawienie na terenie 10 domków murowanych.


Ośrodek wczasowy jest zlokalizowany w jednym z najpiękniejszych obszarów północnej Polski charakteryzuje się malowniczym krajobrazem, pięknymi lasami i bogatym systemem jezior.

Serdecznie zapraszam na prezentację.


Monika Gauden
tel. 733 636 111
monika.koloseumgdansk@gmail.com

Dla każdego Klienta zainteresowanego kredytem na zakup tej lub innej nieruchomości mamy przygotowaną specjalną ofertę KREDYTU HIPOTECZNEGO. U nas znajdziecie Państwo wykwalifikowanego doradcę z wieloletnim doświadczeniem, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą i BEZPŁATNIE przeprowadzi cały proces przyznawania kredytu !!

KONTAKT

Kontakt