OPIS SZCZEGÓŁOWY


  Stan techniczny: Wysoki standard
  Dach: Łamany
  Elewacja: Tynk
  Piwnica: Na całości
  Garaż: Wiata garażowa
  Ogrzewanie: C.O. elektryczne
  Dojazd: Asfalt
  Pokrycie: Dachówka ceramiczna
  Okna: PCV

  Powierzchnia dz: 670 m2

  Pokoi: 4
  Piętro: parter
  Kuchnie: 1

OPIS

Polecamy piękny parterowy dom w Sopocie blisko plaży (8 minut spacerem) z pięknym ogrodem

Dom jest podpiwniczony na całej powierzchni. Piwnica, w której znajduje się kilka dużych pomieszczeń, spiżarnia oraz pralnia jest wykończona w wysokim standardzie.

Dom posiada przepiękny ogród z zagospodarowaną skarpą. Ogród ten był wielokrotnie nagradzany w konkursach na najpiękniejszą sopocką posesję. Znajdują się w nim oczko wodne z pięknym kamiennym wodospadem, drewutnia i duża, przeszklona, zadaszona altana z szafkami, zlewem, doprowadzoną wodą, stołami i kompletem krzeseł. Przed domem rosną drzewa ozdobne.

Po prawej stronie domu znajduje się zadaszone miejsce parkingowe z zamykaną bramą. Ogrodzenie jest stalowe na podmurówce z cegły. Dom jest zadbany, na bieżąco utrzymywany w absolutnie perfekcyjnej kondycji. Dom ogrzewany jest piecem elektrycznym z rozprowadzeniem nadmuch ciepłego powietrza do pomieszczeń. Uzupełnieniem ogrzewania jest stylowy kominek, który w zimne dni daje przyjemne ciepło.


Dane do kontaktu:
Katarzyna Piekarska
tel. 793-133-388
katarzynapiekarska.koloseum@gmail.com


Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dla każdego Klienta zainteresowanego kredytem na zakup tej lub innej nieruchomości mamy przygotowaną specjalną ofertę KREDYTU HIPOTECZNEGO. U nas znajdziecie Państwo wykwalifikowanego doradcę z wieloletnim doświadczeniem, który profesjonalnie zajmie się Państwa sprawą i BEZPŁATNIE przeprowadzi cały proces przyznawania kredytu !!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a przedstawione w nim dane mają charakter informacyjny.

KONTAKT

Kontakt